Ogromny pożar zboża na pniu pod Żarami. W akcji 7 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)

26 lipiec 2019
(9 głosów)
Ogromny pożar zboża na pniu pod Żarami. W akcji 7 zastępów straży pożarnej

W całym regionie od kilku dni trwają żniwa, niestety nie wszyscy rolnicy mogą powiedzieć, że wszystko poszło po ich myśli. Pod Żarami płonie zboże na pniu, w akcji gaśniczej bierze udział 7 zastępów straży pożarnej.

W piątek, 26 lipca, tuż przed godziną 11 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Żarach wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru zboża na pniu tuż przed miejscowością Lubomyśl. Na miejsce zadysponowanych zostało 7 zastępów straży pożarnej. Ogromne kłęby dymu widoczne były z wielu miejsc w regionie. 

Po kilkunastu minutach akcji gaśniczej strażakom udało się opanować rozprzestrzenianie pożaru, trwa dogaszanie.

Na szczęście nikt nie został ranny, nie spłonęła też żadna maszyna rolnicza. 

Fot. OSP Złotnik

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.