Zielona Góra: Około 30-letni mężczyzna utonął w stawie w lesie

26 lipiec 2019
(2 głosów)
Zielona Góra: Około 30-letni mężczyzna utonął w stawie w lesie Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Około 30-letni mężczyzna utonął w stawie w lesie nieopodal kąpieliska miejskiego w dzielnicy Zielonej Góry - Ochli. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 16, w piątek, 26 lipca. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl jedna z osób spacerujących po lesie w pobliżu stawu Pustelnik natknęła się na dryfujące ciało mężczyzny.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały służby ratownicze, w tym dwa zastępy straży pożarnej. Ciało mężczyzny zostało wyciągnięte na brzeg. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

- Tożsamość mężczyzny nie jest jeszcze znana. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Godzina 19:00: - Mężczyzna miał 45 lat. To mieszkaniec Zielonej Góry - uzupełnia podinsp. Barska.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.