Iłowa: Tragiczny wypadek w środku lasu. Motocykl uderzył w drzewo, nie żyje młody mężczyzna (ZDJĘCIA)

08 sierpień 2019
(15 głosów)
Autor: 
Iłowa: Motocykl uderzył w drzewo, nie żyje młody mężczyzna KPP Żagań

Do tragicznego wypadku doszło w środowy poranek w lesie koło Iłowej. Młody mężczyzna uderzył motocyklem crossowym w drzewo. 23-latek zginął na miejscu.

Po godzinie 6:00 do żagańskich policjantów wpłynęło zgłoszenie o znalezieniu zwłok młodego mężczyzny w lesie przy miejscowości Iłowa. Na miejscu znajdował się także motocykl crossowy. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna stracił panowanie nad prowadzonym motocyklem i uderzył w drzewo - relacjonuje sierż. szt. Aleksandra Jaszczuk, rzecznik policji w Żaganiu.

23-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Żagańscy policjanci pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Obecnie policjanci analizują zebrany materiał dowodowy i ustalają przyczynę wypadku.

- Nadmierna prędkość, brawurowa jazda, kierowanie w stanie nietrzeźwości to tylko kilka przykładów nieodpowiednich zachowań, które są przyczyną nieszczęśliwych wypadków. Życie mamy jedno i należy zastanowić się nad tym, czy nieodpowiedzialna jazda jest warta, aby to życie stracić - podkreśla sierż. szt. Jaszczuk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.