Potracenie dziecka na hulajnodze w Zielonej Górze

08 sierpień 2019
(1 głos)
Potracenie dziecka na hulajnodze w Zielonej Górze Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dziecko, prawdopodobnie na hulajnodze przejeżdżało przez pasy na ulicy Sikorskiego w Zielonej Górze, zostało potrącone przez samochód osobowy. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 8 sierpnia, około godziny 14. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż dziecko przejeżdżało na hulajnodze przez drogę, wtedy zostało potrącone przez kierującego samochodem osobowym marki Skoda.

Na miejsce błyskawicznie wezwane zostały służby ratownicze. Ratownicy udzielają pomocy rannemu dziecku.

Funkcjonariusze policji ustalają jak doszło do tego zdarzenia, występują utrudnienia w ruchu.

Godzina 16:30 - Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. 6-letniemu dziecku nic poważnego się mię stało. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.