Kompletnie pijany kierowca jeździł po wsi. Został zatrzymany przez mieszkańców

11 sierpień 2019
(0 głosów)
Kompletnie pijany kierowca jeździł po wsi. Został zatrzymany przez mieszkańców Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Piątkowy wieczór nie był spokojny dla mieszkańców miejscowości Glinki pod Gorzowem Wielkopolskim. Kompletnie pijany mężczyzna jeździł po wsi, wjeżdżał na chodnik oraz rozbijał swój samochód. Został obywatelko zatrzymany do przyjazdu policji.

9 sierpnia, około godziny 21, na ulicy Lipowej w miejscowości Glinki, mężczyzna jeździł samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Wjeżdżał na chodnik, przy okazji uszkadzając dwie boczne opony oraz bok samochodu. Sytuacja ta mocno zaniepokoiła okolicznych mieszkańców, którzy wezwali policję i na własną rękę próbowali zatrzymać pijanego kierowcę. 

W pewnym momencie nietrzeźwy kierujący zatrzymał się pod sklepem, nadarzyła się okazja do obywatelskiego zatrzymania pojazdu. Z samochodu zostały wyciągnięte kluczyki, po chwili na miejsce dotarł patrol policji. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma ponad 3 promile alkoholu. 

Dzięki obywatelskiej postawie mieszkańców, na szczęście nikomu nic się nie stało, a pijany mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Na podstawie: gorzowianin.com

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.