Mężczyzna topi się na terenie żwirowni koło Lubska

11 sierpień 2019
(3 głosów)
Autor: 
Mężczyzna topi się na terenie żwirowni koło Lubska KWP Gorzów Wlkp.

"Mężczyzna topi się w żwirowni w Raszynie" - takie zgłoszenie wpłynęło do żarskich strażaków po godzinie 18:00. Trwają poszukiwania topielca.

W niedzielę, 11 sierpnia, po godzinie 18:00 do żarskich strażaków wpłynęło zgłoszenie dotyczące tonącego mężczyzny. Zdarzenie miało mieć miejsce na terenie żwirowni w Raszynie koło Lubska.

Do działań zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z łódką. Obecna jest również grupa wodno-nurkowa z Zielonej Góry.

- Cały czas trwają poszukiwania - komentuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Aktualizacja: Strażacy wyłowili ciało mężczyzny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.