Poważne potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze

12 sierpień 2019
(2 głosów)
Poważne potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze Fot. Czytelnik

Do poważnego w skutkach potrącenia rowerzysty doszło na wysokości skrzyżowania ulic Wrocławskiej oraz Sienkiewicza w Zielonej Górze. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, na miejscu pracują służby. 

W niedzielę, 12 sierpnia, tuż przed północą, do zielonogórskich służb wpłynęło zgłoszenie dotyczące potrącenia rowerzysty. Pomocy rannemu mężczyźnie udzielali świadkowie zdarzenia a następnie Zespół Ratownictwa Medycznego, po chwili na miejscu pojawiły się patrole policji.

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że rowerzysta mógł zostać potrącony przez samochód osobowy. Kierujący osobówką miał zbiec z miejsca zdarzenia. 

Policjanci prowadzą swoje czynności. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Droga w miejscu zdarzenia jest przejzdna, ruch odbywa się bez utrudnień. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.