Grupa Ukraińców pobita w Gorzowie Wielkopolskim. Zatrzymano 4 osoby

15 sierpień 2019
(2 głosów)
Grupa Ukraińców pobita w Gorzowie Wielkopolskim. Zatrzymano 4 osoby Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Policja wyjaśnia okoliczności bójki, do której doszło we wtorkowy wieczór przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. Wiadomo już, że grupa czterech osób zaatakowała i pobiła trójkę obywateli Ukrainy. Zatrzymani gorzowianie – trzech mężczyzn i jedna kobieta usłyszą wkrótce zarzuty.

We wtorkowy wieczór, 13 sierpnia, przy ul. Kosynierów Gdyńskich w rejonie banku doszło do bójki pomiędzy Polakami a Ukraińcami. Wówczas na miejsce przyjechało kilka policyjnych patroli i dwie karetki pogotowia. Jak się okazuje, to mieszkańcy Gorzowa zaatakowali grupę Ukraińców. Cztery osoby zostały zatrzymane w tej sprawie.

- Dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do bójki pomiędzy 4-osobową grupą gorzowian a trójką obywateli Ukrainy. Dwóch mężczyzn i kobieta z Ukrainy najpierw zostało obrażonych i wyzwanych, a następnie zaatakowanych przez trzech mężczyzn i jedną kobietę. Wszyscy gorzowianie byli pod wpływem alkoholu – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W wyniku bójki, dwóch mieszkańców Gorzowa zostało zabranych do szpitala. Mieli powierzchowne obrażenia. To właśnie w szpitalu zostali zatrzymani przez policję.

- Do zatrzymania agresorów doszło w szpitalu. Łącznie policjanci zatrzymali cztery osoby, które uczestniczyły w bójce. Trzech mężczyzn i kobieta, usłyszą zarzuty. Śledztwo w tej sprawie jest prowadzone przez gorzowską prokuraturę pod kątem udziału w bójce i pobiciu obywateli Ukrainy. – komentuje Maludy.

Źródło: Gorzowianin.com

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.