Zielonogórska policja prosi o pomoc. Poznajesz te kobiety?

15 sierpień 2019
(1 głos)
Zielonogórska policja prosi o pomoc. Poznajesz te kobiety? KMP Zielona Góra

Prosimy wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia o kontakt z zielonogórską Policją. Kobiety są poszukiwane w związku z kradzieżą, do której doszło na terenie sklepu.

29 czerwca 2019 roku w Zielonej Górze w centrum handlowym przy ul. Wrocławskiej 17 na terenie jednego ze sklepów doszło do kradzieży. Nieznane sprawczynie zabrały w celu przywłaszczenia torebkę skórzaną marki Ryłko z zawartością telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy, portfela skórzanego, dowodu rejestracyjnego od samochodu osobowego marki Skoda Fabia i od samochodu osobowego marki Audi, dowodu osobistego, prawa jazdy, kluczyków do samochodu osobowego marki Audi A4 oraz trzech kart bankomatowych.

Kobiety weszły do sklepu z obuwiem około godz. 15:12. Jedna z kobiet stała niedaleko pokrzywdzonej i obserwowała co dzieje się w sklepie, po czym po około minucie, druga z kobiet wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, zabrała torebkę i natychmiast obie wyszły ze sklepu. Kradzież trwała zaledwie kilka sekund.

Prosimy wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety ze zdjęcia o kontakt z II komisariatem Policji w Zielonej Górze:

Tel. (68) 476 12 11 lub (68) 476 12 20, Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.