Zielona Góra: Zderzenie dwóch osobówek na trasie S3. Mogą występować utrudnienia!

17 sierpień 2019
(2 głosów)
Autor: 
Zielona Góra: Zderzenie dwóch osobówek na S3. Są utrudnienia Redakcja

Przed godziną 21:00 na trasie S3 w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ruch w kierunku Sulechowa odbywa się jednym pasem.

Do zdarzenia doszło na wysokości węzła "Racula". Na trasie S3 w kierunku Sulechowa zderzyły się dwa pojazdy, Renault Kangoo oraz Mazda 6. Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej oraz patrole policji z drogówki. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. 

Ruch w kierunku Sulechowa odbywa się płynnie, jednym pasem.

Godzina 22:40 - Pomoc drogowa zabezpiecza rozbite pojazdy. W ciągu kilkunastu minut droga powinna być całkowicie przejezdna.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.