Zielona Góra: Wszedł do sklepu z metalowym prętem i zażądał alkoholu

18 sierpień 2019
(1 głos)
Zielona Góra: Wszedł do sklepu z metalowym prętem i zażądał alkoholu Redakcja/Zdjęcie pogladowe

W jednym ze sklepów monopolowych przy ulicy Sikorskiego w Zielonej Górze doszło do rozboju. Na miejsce wezwana została policja.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 18 sierpnia, około godziny 18. Do jednego ze sklepów przy ulicy Sikorskiego w Zielonej Górze wszedł mężczyzna z przedmiotem przypominającym łom, zażądał od ekspedientki wydania alkoholu. Gdy kobieta odmówiła wydania towaru, mężczyzna wpadł w szał i zaczął rozbijać sklepową ladę, po czym ukradł butelkę alkoholu i oddalił się w nieznanym kierunku. Na miejsce wezwana została policja.

Mężczyzna znany jest obsłudze sklepu, patrolom policji przekazano jego rysopis. Trwają poszukiwania.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.