Pożar pustostanu w Gubinie. W akcji 6 zastępów straży pożarnej

18 sierpień 2019
(5 głosów)
Pożar pustostanu w Gubinie. W akcji 6 zastępów straży pożarnej Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Płonie pustostan w Gubinie, w akcji 6 zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W niedzielę, 18 sierpnia, przed godziną 22 do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru pustostanu w Gubinie. Na miejsce natychmiast zadysponowana został Państwowa Straż Pożarna z Gubina oraz okoliczne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. W sumie na miejscu pożaru działa 6 zastępów straży pożarnej.

- W budynku pomieszkiwała jedna osoba w wieku 60-70 lat. Z chwilą przyjazdu pierwszych zastępów osoba znajdowała się poza budynkiem. Tej osobie nic się nie stało. - podaje st. asp. Piotr Gabrowski, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim.

Pożar jest już zlokalizowany i nie rozprzestrzenia się. Łącznie na pożarzysko podane zostały 4 prądy gaśnicze. Trwa dogaszanie.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.