Koparka warta 100 tys. złotych porzucona przy lesie. Została skradziona

19 sierpień 2019
(2 głosów)
Koparka warta 100 tys. złotych porzucona przy lesie. Została skradziona KPP Żagań

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego żagańskiej jednostki odzyskali koparkę skradzioną na terenie województwa dolnośląskiego. Utracona koparka o wartości ponad 100 tysięcy złotych wróciła do właściciela.

W czwartek, 15 sierpnia, policjanci ruchu drogowego żagańskiej jednostki zostali skierowani przez dyżurnego do miejscowości Łozy, gdzie niedaleko kompleksu leśnego, w podejrzanym miejscu, znajduje się koparka. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce i potwierdzili fakt, że znajduje się tam koparka firmy Caterpillar Cat. Sprawdzili maszynę budowlaną w policyjnych systemach, wówczas okazało się, że jest ona utracona na terenie województwa dolnośląskiego.

Została ona skradziona z terenu prac remontowych przy linii kolejowej. Wartość koparki to ponad 100 tys. złotych. Na miejsce przyjechali policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego, aby wykonać czynności oraz technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady na miejscu zdarzenia. Zebrany materiał ma pomóc w ustaleniu osoby, która dokonała kradzieży pojazdu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.