Osobówka uderzyła w bariery na autostradzie A2. W akcji śmigłowiec LPR

25 sierpień 2019
(2 głosów)
Osobówka uderzyła w bariery na autostradzie A2. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na autostradzie A2. Na miejscu pracują służby ratownicze w tym śmigłowiec LPR. Droga w kierunku Świecka jest zablokowana!

W niedzielę, 25 sierpnia, około godziny 18, operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku na 47 kilometrze autostrady A2 w kierunku Świecka. Według zgłaszającego w zdarzeniu poszkodowane miały zostać dwie osoby. Na miejsce zadysponowane zostały łącznie 3 zastępy straży pożarnej, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz patrole policji.

Strażacy zabezpieczyli lądowisko dla śmigłowca LPR. Trasa w kierunku Świecka została zablokowana na czas działań ratowniczych. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że dwóm uczestnikom zdarzenia nic poważnego się nie stało.

- Nie ma żadnych osób rannych. Jest to zwykła kolizja drogowa. - podaje asp. sztab. Łukasz Szymański, Oficer Prasowy KPP w Świebodzinie.

Ruch na autostradzie A2 w kierunku Świecka powinien odbywać się płynnie, bez utrudnień.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.