Śmiertelny wypadek na torach pod Małomicami. Są utrudnienia w ruchu pociągów

28 sierpień 2019
(8 głosów)
Autor: 
Śmiertelny wypadek na torach pod Małomicami. Są utrudnienia w ruchu pociągów Fot. ArturFZG

Na torach w pobliżu stacji kolejowej Małomice doszło do tragicznego wypadku. Szynobus śmiertelnie potrącił mężczyznę w wieku około 30-40 lat. Pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami.

Do wypadku doszło w środę, 28 sierpnia, po godzinie 19:00. Około 0,5 kilometra od stacji kolejowej w Małomicach, szynobus jadący w kierunku Żar potrącił mężczyznę, który znajdował się na torowisku.

Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej, patrole policji oraz zespół pogotowia. Przybyli również funkcjonariusze Straży Ochroni Kolei. Ich dojazd był bardzo utrudniony, ponieważ do zdarzenia doszło w środku lasu.

- Życia mężczyzny w wieku około 30-40 lat nie udało się uratować. Policjanci prowadzą na miejscu czynności zmierzające do ustalenia toższamości mężczyzny - relacjonuje sierż. Arkadiusz Szlachetko z żagańskiej policji.

W wyniku wypadku ruch kolejowy na trasie Małomice - Żary został całkowicie wstrzymany. - Wprowadzono komunikację zastępczą, godziny przyjazdu i odjazdu komunikacji mogą ulec zmianie - czytamy w komunikacie PKP.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.