Burza w powiecie zielonogórskim. Strażacy odnotowują interwencje

30 sierpień 2019
(2 głosów)
Burza w powiecie zielonogórskim. Strażacy odnotowują interwencje Pixabay.com

Komórka burzowa generująca miejscami duże opady deszczu przechodzi przez powiat zielonogórski. Straż pożarna odnotowuje już pierwsze interwencje w związku z lokalnymi podtopieniami.

Nad powiatem zielonogórskim przechodzi obecnie burza, generująca miejscami silne opady deszczu. Straż pożarna odnotowała na ten moment 6 interwencji. Są to m.in. lokalne podtopienia lub oberwane gałęzie. W dzielnicy Zielonej Góry - Zatoniu doszło do chwilowej przerwy w dostawie prądu.

Czekamy na informacje od Was! Jak wygląda sytuacja w Twoim regionie?

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.