Poważny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Ranne 2 osoby. W akcji śmigłowiec LPR

02 wrzesień 2019
(7 głosów)
Poważny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Ranne 2 osoby. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy uderzył w drzewo w miejscowości Łochowice pod Krosnem Odrzańskim. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze w tym śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana!

W poniedziałek, 2 września, około godziny 10, służby ratownicze otrzymały zgłoszenie dotyczące samochodu osobowego, który uderzył w drzewo w miejscowości Łochowice pod Krosnem Odrzańskim. Na miejsce zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrole policji. Do działań ratowniczych zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry-Przylepu. 

Kierująca pojazdem Audi A4 jadąc w kierunku Krosna Odrzańskiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Pojazdem podróżowały dwie osoby, kobieta oraz mężczyzna. Poważniej ranny mężczyzna trafił śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Zielonej Górze. Kierująca Audi A4 kobieta trafiła do Zachodniego Centrum Medycznego w Krośnie Odrzańskim.

Na miejscu pracują już policjanci. Funkcjonariusze ustalą, jak doszło do tego feralnego zdarzenia. Droga w miejscu wypadku wciąż jest zablokowana.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.