Zabójstwo w Radnicy koło Krosna Odrzańskiego. Jedna osoba została zatrzymana!

02 wrzesień 2019
(11 głosów)
Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na jednej z posesji w miejscowości Radnica koło Krosna Odrzańskiego ujawniono zwłoki mężczyzny. Na miejsce wezwana została krośnieńska policja. Doszło do zabójstwa.

W poniedziałek, 2 września, do dyżurnego policji w Krośnie Odrzańskim wpłynęło zgłoszenie dotyczące ciała znalezionego na jednej z posesji w Radnicy. Na miejsce wysłany został patrol policji, który potwierdził zgłoszenie. Po chwili przybył lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny. 

- Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratury. Do sprawy zatrzymana została jedna osoba. - podaje asp. sztab. Justyna Kulka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Zabójstwo potwierdza rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej, Prokurator Zbigniew Fąfera. Policja dla dobra śledztwa nie udziela więcej informacji.

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, sprawca miał zaatakować swoją ofiarę siekierą.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.