Samochód uderzył w drzewo i zapalił się. Autem podróżowały 4 osoby

05 wrzesień 2019
(2 głosów)
Samochód uderzył w drzewo i zapalił się. Autem podróżowały 4 osoby OSP Zabór

Wszystko wydarzyło się w środku nocy na drodze z miejscowości Czarna do Zaboru. Samochód osobowy z impetem uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. Pojazdem podróżowały łącznie 4 osoby, wszyscy zdołali w porę się ewakuować.

W czwartek, 5 września, tuż po godzinie 3 w nocy do dyżurnego zielonogórskich strażaków wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na drodze z miejscowości Czarna do Zaboru. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy miał uderzyć w przydroże drzewo i zapalić się. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały służby ratownicze w tym ochotnicy z Zaboru, którzy do zdarzenia dotarli jako pierwsi.

Samochodem podróżowały łącznie 4 osoby. Na szczęście wszyscy o własnych siłach, przed przyjazdem straży pożarnej zdołali ewakuować się z płonącego pojazdu. Strażacy do czasu przyjazdu Zespołów Ratownictwa Medycznego udzielali pomocy osobom poszkodowanym. Wszyscy trafili do szpitala, na szczegółowe badania.

Rozbity pojazd spłonął doszczętnie, policjanci na miejscu wypadku wykonali pełną dokumentację, trwa ustalanie przyczyn tego zdarzenia.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.