Samochód potrącił rowerzystę na pasach w Zielonej Górze

05 wrzesień 2019
(0 głosów)
Samochód potrącił rowerzystę na pasach w Zielonej Górze Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy potrącił rowerzystę na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, na miejscu pracują już policjanci. Zablokowany jest jeden pas ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 5 września, około godziny 13:30 na przejściu dla pieszych na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Na miejsce zdarzenia wezwana została zielonogórska drogówka oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Ratownicy przetransportowali rannego rowerzystę do szpitala w Zielonej Górze.

- Na prawym pasie zatrzymał się samochód ciężarowy, lewym pasem jechał samochód osobowy, który nie zatrzymał się przed przejściem i uderzył w rowerzystę. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Zdarzenie miało miejsce na pasach w pobliżu skrzyżowania z ulicą Dekoracyjną. W tym miejscu znajduje się również przejazd rowerowy.

Ruch w kierunku Przylepu odbywa się jednym pasem.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.