Samochód ciężarowy wypadł z drogi i wbił się w skarpę na trasie S3

05 wrzesień 2019
(1 głos)
Samochód ciężarowy wypadł z drogi i wbił się w ziemię na trasie S3 OSP Skwierzyna

Samochód ciężarowy z naczepą wypadł z drogi i wbił się w skarpę na trasie S3, na wysokości Skwierzyny. Z naczepy wypadł przewożony ładunek. Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z Międzyrzecza, Gorzowa oraz Skwierzyny.

W czwarte, 5 września, o godzinie 12:15 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Międzyrzeczu wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku samochodu ciężarowego z naczepą na 107 kilometrze trasy S3 w kierunku Zielonej Góry. Do zdarzenia zadysponowane zostały służby ratownicze. 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej dowódca po wstępnym rozpoznaniu stwierdził, iż samochód ciężarowy z naczepą z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i bił się w skarpę. Pojazd został poważnie uszkodzony, z naczepy ciężarówki wypadł ładunek. Kierowcy nic poważnego się nie stało.

Policja ustala wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Na czas wyciągania rozbitego pojazdu mogą występować utrudnienia w ruchu.

Fot. OSP Skwierzyna

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.