Potrącenie dziecka w Zielonej Górze. Chłopiec wybiegł zza autobusu (FILM i ZDJĘCIA)

06 wrzesień 2019
(4 głosów)
Potrącenie dziecka w Zielonej Górze. Chłopiec wybiegł zza autobusu Redakcja

Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło w piątek  na ulicy Zacisze w Zielonej Górze. Na szczęście nie doszło do tragedii. Tym razem.

Kierujący Dacią jechał w kierunku ulicy Wojska Polskiego. Po drugiej stronie ulicy na przystanku stał autobus MZK. W pewnym momencie około 10-letni chłopiec postanowił przebiec na drugą stronę jezdni i popełnił najgorszy błąd każdego pieszego - wybiegł zza autobusu wprost pod nadjeżdżającą Dacię, nie dając szansy kierowcy. Chłopiec z obrażeniami trafił na SOR. Na szczęście jego zdrowiu nic nie zagraża. Dodajmy, że do tego potrącenia doszło około 50 metrów od najbliższego przejścia dla pieszych.

Młody kierowca Dacii nie miał szans na reakcję. Był trzeźwy i jechał, na szczęście, bardzo przepisowo. 

Apelujemy do rodziców, aby ciągle wpajali swoim dzieciom zasady przechodzenia przez jezdnię. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.