Śmiertelny wypadek w Żarach. Zginęła rowerzystka potrącona przez ciężarówkę

06 wrzesień 2019
(4 głosów)
Autor: 
Śmiertelny wypadek w Żarach. Zginęła rowerzystka potrącona przez ciężarówkę Redakcja/archiwum

Na ulicy Chopina w Żarach doszło do tragicznego wypadku. Ciężarówka potrąciła tam rowerzystkę. Kobieta zginęła na miejscu.

Do wypadku doszło w piątek, 6 września, po godzinie 13:30. - Kierowca samochodu ciężarowego marki Iveco jechał ulicą Chopina i zamierzał skręcić w ul. Jagiellońską - relacjonuje kom. Aneta Berestecka, rzecznik żarskiej policji. Nagle pod koła pojazdu dostała się rowerzystka.

Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej, specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji. Niestety życia kobiety nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Swoje czynności cały czas prowadzą policjanci oraz prokurator. Śledczy będą wyjaśniać, w jaki sposób rowerzystka znalazła się pod kołami ciężarówki. - 23-letni kierowca Iveco był trzeźwy - uzupełnia kom. Berestecka.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.