Wypadek karetki pogotowia w Gorzowie Wlkp. Rannych dwóch ratowników

07 wrzesień 2019
(3 głosów)
Wypadek karetki pogotowia w Gorzowie Wlkp. Rannych dwóch ratowników Gorzowianin.com

W sobotnie popołudnie doszło do wypadku z udziałem karetki pogotowia ratunkowego przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Pojazd wpadł w poślizg na łuku drogi i wypadł z jezdni. Auto po tym, jak dachowało zatrzymało się na pasie zieleni. Dwóch ratowników medycznych zostało rannych.

Do wypadku karetki pogotowia doszło w sobotę 7 września po godz. 14 przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Zespół pogotowia jechał ul. Słowiańską od strony Słowianki w kierunku ronda Szczecińskiego. W pewnym momencie auto wpadło w poślizg, a następnie dachowało zatrzymując się na pasie zieleni. Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna oraz dwie karetki pogotowia.

- Karetka pogotowia z gorzowskiego szpitala na łuku drogi wpadła w poślizg i dachowała. W środku jechali dwaj ratownicy medyczni, bez pacjenta. Pojazd nie miał włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Dwóch ratowników zostało rannych i zostało zabranych do szpitala. - podaje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Ratownicy medyczni doznali najprawdopodobniej złamań. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: Gorzowianin.com

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.