Policja zatrzymała 23-letniego włamywacza

09 wrzesień 2019
(1 głos)
Policja zatrzymała 23-letniego włamywacza Lubuska Policja

Kryminalni z Żagania wytypowali i zatrzymali mężczyznę, który włamywał się do piwnic. Łączna wartość skradzionego mienia to prawie 4 tysiące złotych. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 23-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem.

W ostatnim czasie policjanci z Żagania otrzymali kilka zgłoszeń od mieszkańców o kradzieżach z włamaniem do piwnic. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni, którzy dzięki szczegółowo przeprowadzonej pracy, w środę, 4 września wytypowali i zatrzymali 23-letniego mieszkańca Żagania. Mężczyzna włamywał się do pomieszczeń znajdujących się w jednej z kamienic. Wartość skradzionego przez niego mienia to prawie 4 tysiące złotych. Dzięki zebranemu przez policjantów materiałowi dowodowemu 23-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co zgodnie z Kodeksem Karnym grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. Część skradzionego mienia została odzyskana.

Dzięki właściwemu rozpoznaniu żagańskich kryminalnych, po zakończeniu czynności skradzione mienie powróci do właścicieli, a podejrzany poniesie karę za swoje czyny.

Źródło: sierż. Arkadiusz Szlachetko Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.