Wypadek na krajowej "92" koło Lutola Suchego. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

09 wrzesień 2019
(4 głosów)
Autor: 
Wypadek na krajowej "92" koło Lutola Suchego. Dwie osoby są ranne Fot. OSP Trzciel

Dwie osoby zostały ranne po dachowaniu samochodu osobowego na odcinku drogi krajowej nr 92 w pobliżu Lutola Suchego. Trasa jest zablokowana, wprowadzono objazdy.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w poniedziałek, 9 września, po godzinie 19:15. - W okolicy stacji paliw koło Lutola Suchego dachował samochód osobowy. Do zdarzenia doszło na 66 kilometrze drogi krajowej nr 92 - informuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia oraz patrole policji z drogówki. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Wszystkie zostały przetransportowane do szpitala.

Droga krajowa nr 92 jest zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazd przez autostradę A2. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 21:00.

Fot. OSP Trzciel, OSP Lutol Suchy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.