Gorzów Wlkp.: Mężczyzna zastrzelił 26-letnią kobietę, którą znał. Trwa policyjna obława!

11 wrzesień 2019
(1 głos)
Gorzów Wlkp.: Mężczyzna zastrzelił 26-letnią kobietę, którą znał. Trwa policyjna obława! Gorzowianin.com

Na gorzowskim Zawarciu doszło do zabójstwa 26-letniej kobiety. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa również policyjna obława za 26-letnim mężczyzną.

W jednym z budynków przy ulicy Owczej w Gorzowie Wielkopolski padły strzały. Na miejscu jest kilka radiowozów policyjnych, trwają też poszukiwania 26-letniego mężczyzny, który samochodem osobowym uciekł z miejsca zdarzenia. 

- Do pralni zlokalizowanej przy ulicy Owczej w Gorzowie Wielkopolskim wszedł uzbrojony mężczyzna. Działał z góry z podjętym zamiarem, chciał pozbawić życia 26-letniej kobiety. - podaje nadkom. Marcin Maludy, Oficer Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Zabójca 26-latki działał z góry podjętym zamiarem, chciał pozbawić życia kobiety. Mężczyzna znał najprawdopodobniej rozkład pomieszczeń. Policjanci będą ustalać co łączyło te osoby. - Kobiety nie udało się uratować mimo szybkiego działania ratowników. - dodaje nadkom. Marcin Maludy

Funkcjonariusze ze wszystkich komórek policyjnych są zaangażowani w działania. Trwa obława za mężczyzną, który najprawdopodobniej oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają również przesłuchania naocznych świadków zdarzenia z udziałem prokuratora i policyjnych psychologów.

Godzina 17:30 - Obława została zakończona. Morderca został zastrzelony przez niemiecką policję podczas próby zatrzymania pod Berlinem.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.