Zmarła kolejna ofiara poważnego wypadku pod Cybinką. "Siła zderzenia była ogromna" (ZDJĘCIA)

14 wrzesień 2019
(5 głosów)
Autor: 
Zmarła kolejna ofiara poważnego wypadku pod Cybinką OSP Cybinka

Do dwóch wzrosła liczba ofiar śmiertelnych tragicznego wypadku w okolicach Cybinki. Na krajowej "29" zderzyły się dwa samochody osobowe. Pojazdy zostały mocno roztrzaskane.

Do wypadku doszło wieczorem w piątek, 13 września. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Mercedesa jechał krajową "29", na której rozpoczął manewr wyprzedzania. Nagle wprost przed rozpędzony pojazd miał wyjechać z lasu bez włączonych świateł kierowca Forda. - Siła zderzenia była ogromna - relacjonują strażacy-ochotnicy z Cybinki.

Na miejscu tragedii zginęła pasażerka Forda, natomiast kierowca osobówki w ciężkim stanie trafił do szpitala w Zielonej Górze. Niestety z uwagi na rozległe obrażenia życia mężczyzny nie udało się uratować. W szpitalu w Słubicach nadal przebywa kierowca Mercedesa. Jego stan jest stabilny.

Droga krajowa nr 29 była zablokowana przez wiele godzin. Dokładne przyczyny wypadku ustalają słubiccy policjanci.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.