Złodzieje próbowali wysadzić bankomat na Zaciszu w Zielonej Górze

16 wrzesień 2019
(3 głosów)
Złodzieje próbowali wysadzić bankomat na Zaciszu w Zielonej Górze Fot. Krzysztof Filmanowicz/Radio Zielona Góra

Na osiedlu Zacisze w Zielonej Górze doszło do próby wysadzenia bankomatu znajdującego się w sklepie Biedronka. Nieznani sprawcy użyli do tego celu gazu. Na miejscu pracowała straż pożarna oraz policja.

W poniedziałek, około godziny 5 nad ranem, zielonogórskie służby otrzymały zgłoszenie dotyczące próby wysadzenia bankomatu znajdującego się w sklepie Biedronka na osiedlu Zacisze w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Istniało ryzyko, że od wybuchu mogło dojść też do pożaru budynku. 

Na miejscu zdarzenia okazało się, że bankomat jest nadpalony oraz okopcony a pożar nie rozprzestrzenił się do budynku. Sprawcy pozostawili również butlę z gazem oraz gumowe węże. Do zdarzenia wezwana została również grupa dochodzeniowo-śledcza policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli wszystkie ślady w miejscu wybuchu oraz wykonali dokładną dokumentację zdarzenia. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.