Motocyklista potrącił rowerzystę na pasach w Zielonej Górze

19 wrzesień 2019
(1 głos)
Motocyklista potrącił rowerzystę na pasach w Zielonej Górze Redakcja

Na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej oraz Dąbrówki w Zielonej Górze doszło do potrącenia rowerzysty. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu pracuje policja.

W czwartek, 19 września, kilkanaście minut po godzinie 10 na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej oraz Dąbrówki doszło do potrącenia rowerzysty, który znajdował się na pasach. Mężczyzna został potrącony przez motocyklistę. Na miejsce wezwany został Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji. Ratownicy zajęli się osobami poszkodowanymi a policjanci wykonali pierwsze ustalenia. 

Na szczęście siła uderzenia nie była mocna, nikomu nic poważniejszego się nie stało. Poszkodowany rowerzysta trafił do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Na miejscu cały czas pracują policjanci. Funkcjonariusze ustalają przebieg zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista wjechał za sygnalizator, gdy ten nadawał sygnał czerwony. 

- Jeden rowerzysta trafił do szpitala na badania. Droga jest przejezdna. Motocyklista nie zauważył czerwonego światła. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy KMP w Zielonej Górze.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.