Stłuczka dwóch osobówek w Zielonej Górze. Pojazdy zablokowały skrzyżowanie (ZDJĘCIA)

20 wrzesień 2019
(1 głos)
Autor: 
Stłuczka dwóch osobówek w Zielonej Górze. Pojazdy zablokowały skrzyżowanie Czytelnik Kuba

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Zawadzkiego "Zośki" w Zielonej Górze. Auta stoją na środku drogi. W miejscu zdarzenia stworzyły się korki.

Do zdarzenia doszło w piątek, 20 września, po godzinie 16:20. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Citroena skręcał z ulicy Zawadzkiego w ul. Wyszyńskiego. Na środku skrzyżowania zderzył się on z Audi, który skręcał w ul. Zawadzkiego od strony ulicy Ptasiej. Zderzenie było na tyle silne, że z Audi wyciekły płyny eksploatacyjne.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego oraz podstawowy zespół pogotowia. Ratownicy medyczni przebadali jedną osobę, lecz prawdopodobnie nie ma konieczności transportowania jej do szpitala.

W związku z kolizją na drodze szybko stworzyły się korki. Ulica Wyszyńskiego w kierunku ul. Ptasiej została całkowicie zablokowana. Swoje czynności cały czas prowadzą policjanci z drogówki, którzy ustalą dokładny przebieg zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.