Potrącenie pieszego na pasach w Zielonej Górze. Występują utrudnienia!

08 październik 2019
(2 głosów)
Potrącenie pieszego na pasach w Zielonej Górze. Występują utrudnienia! Redakcja

Samochód osobowy potrącił kobietę przechodzącą przez pasy na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu!

Do zdarzenia doszło we wtorek, 8 sierpnia, około godziny 15:20. Na pasach w pobliżu skrzyżowania ulic Sulechowskiej z Towarową w Zielonej Górze samochód osobowy marki Fiat Punto potrącił kobietę. Na miejscu pracuje już Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji. 

Zablokowany jest prawy pas ruchu w kierunku ronda Rady Europy. Zwężenie ruchu do jednego pasa momentalnie zakorkowało część miasta. Utrudnienia występują na ulicach: Sulechowskiej, Chrobrego oraz Wyspiańskiego.

Chcesz być na bieżąco z sytuacją w twoim regionie? Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o sytuacji na drodze!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.