Potrącenie pieszej na pasach w Zielonej Górze

10 październik 2019
(4 głosów)
Potrącenie pieszej na pasach w Zielonej Górze Redakcja

Samochód osobowy potrącił kobietę na pasach w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 października, około godziny 15:15 na ulicy Lubuskiej w Zielonej Górze. Samochód osobowy potrącił kobietę na pasach.

Na miejscu zdarzenia pracują już służby ratownicze. Ranna kobieta trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Policjanci ustalają szczegóły tego zdarzenia. 

Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku ulicy Lwowskiej. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.