Ktoś celowo przewrócił auto na bok w Zielonej Górze

19 październik 2019
(1 głos)
Ktoś celowo przewrócił auto na bok w Zielonej Górze Czytelnik

Do niecodziennej sytuacji doszło na ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze. Ktoś celowo przewrócił auto na bok, na miejsce wezwana została policja. 

W sobotę, 19 października, do dyżurnego zielonogórskich policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące przewróconego na bok samochodu na ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowany został patrol policji, który potwierdził to zdarzenie. Funkcjonariusze próbują ustalić jak doszło do tego, że Fiat Cinquecento znalazł się na boku. Prawdopodobnie był to głupi żart. Samochód był zaparkowany przy ulicy Obywatelskiej od dłuższego czasu.

Z pojazdu wyciekały płyny eksploatacyjne, podjęto decyzję o wezwaniu pomocy drogowej i odholowaniu samochodu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.