Działania kontrterrorystów w Zielonej Górze. Zatrzymano jedną osobę

23 październik 2019
(1 głos)
Działania kontrterrorystów w Zielonej Górze. Zatrzymano jedną osobę Lubuska Policja

Kontrterroryści zatrzymali jedną osobę w Zielonej Górze. 

Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji z Gorzowa Wielkopolskiego przeprowadził we wtorek, 22 października, około godziny 19, działania na rondzie Rady Europy w Zielonej Górze. Policjanci zatrzymali jedną osobę do prowadzonej sprawy.  Zielonogórska policja nie udziela informacji na ten temat.

Z pewnością będziemy wracać do tej sprawy. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.