Wypadek w Zielonej Górze. Droga jest całkowicie zablokowana!

23 październik 2019
(5 głosów)
Wypadek w Zielonej Górze. Droga jest całkowicie zablokowana! Redakcja

Dwa pojazdy zderzyły się na ulicy Kętrzyńskiej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga jest całkowicie zablokowana!

W środę, 23 października, około godziny 17:10 do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch pojazdów na ulicy Kętrzyńskiej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz trzy patrole policji.

Pojazdy po zderzeniu wylądowały w rowie, na osobowym BMW zawisł bus marki Nissan. Strażacy musieli wykonać stabilizację rozbitych pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala na szczegółowe badania.

Na miejscu pracują już policjanci. Funkcjonariusze ustalą jak doszło do tego zdarzenia. Na ulicy Kętrzyńskiej coraz częściej dochodzi do podobnych zdarzeń. Droga jest całkowicie zablokowana.

Godzina 18:30 - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca BMW wyprzedzał dostawczego Nissana, kiedy ten zawracał na ulicy Kętrzyńskiej. Winny całemu zdarzeniu będzie prawdopodobnie kierowca Nissana.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.