Mężczyzna wpadł do rzeki w Nowogrodzie Bobrzańskim

26 październik 2019
(3 głosów)
Mężczyzna wpadł do rzeki w Nowogrodzie Bobrzańskim Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Nowogrodzie Bobrzańskim. Mężczyzna wpadł do rzeki, na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

W sobotę, 26 października, kilkanaście minut przed godziną 18 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał poważnie brzmiące zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który wpadł do rzeki Bóbr w Nowogrodzie Bobrzańskim. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie zadysponowane zostały służby ratownicze, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Zielonej Góry. 

Jak dowiedzieliśmy się od dyżurnego Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim, mężczyzna został szybko wyciągnięty na brzeg, nic poważnego mu się nie stało.

Przyczyny tego zdarzenia są obecnie nieznane.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.