Wypadek koło Sulechowa. Osobówka uderzyła w drzewo

31 październik 2019
(3 głosów)
Autor: 
Wypadek koło Sulechowa. Osobówka uderzyła w drzewo Redakcja/archiwum

Wypadek w Krężołach koło Sulechowa. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w czwartek, 31 października, po godzinie 16:00. Ze wstępnych informacji wynikało, że kierowca samochodu marki Seat, jadąc ulicą Babimojską, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi wprost na drzewo rosnące tuż przy jezdni.

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa zespoły pogotowia, straż pożarna oraz patrol policji. - W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano dwie osoby - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze. Wiadomo, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W związku ze zdarzeniem ulica Babimojska została całkowicie zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.