Zielona Góra: Karetka pogotowia jadąca na sygnale zderzyła się z samochodem osobowym

01 listopad 2019
(3 głosów)
Zielona Góra: Kareta pogotowia ratunkowego zderzyła się z samochodem osobowym Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy zderzył się z karetką pogotowia ratunkowego jadąca na sygnałach w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.

W piątek, 1 listopada, kilkanaście minut przed godziną 12 na ulicy Długiej w Zielonej Górze doszło do zdarzenia samochodu osobowego marki Honda z karetką pogotowia ratunkowego, która jechała na sygnałach. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. W chwili kolizji w karetce nie był przewożony pacjent.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, występują utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują zielonogórscy policjanci.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.