Wypadek na krajowej "32" koło Łagowa. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

03 listopad 2019
(7 głosów)
Autor: 
Wypadek na krajowej "32" koło Łagowa Fot. OSP Leśniów Wielki

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku na drodze krajowej nr 32 pomiędzy Leśniowem Wielkim a Łagowem. Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 3 listopada, po godzinie 15:40. Kierująca samochodem marki Toyota Yaris jechała krajową "32" od strony Zielonej Góry. Na prostej drodze pomiędzy Leśniowem Wielkim a Łagowem pojazd z nieznanych przyczyn wypadł z drogi. Kobieta może mówić o dużym szczęściu, ponieważ pojazd zatrzymał się pomiędzy dwoma drzewami.

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej z Zielonej Góry oraz ochotników z Leśniowa Wielkiego. Przybyły także zespół pogotowia oraz patrol policji z krośnieńskiej drogówki. W wyniku wypadku poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Służby zablokowały pas ruchu drogi krajowej nr 32 w kierunku Krosna Odrzańskiego. Ruch odbywa się wahadłowo. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 18:30 - informuje GDDKiA.

Fot. OSP Leśniów Wielki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.