Poważne potrącenie na pasach w Zielonej Górze. Droga jest zablokowana!

04 listopad 2019
(4 głosów)
Poważne potrącenie na pasach w Zielonej Górze. Droga jest zablokowana! Redakcja

Poważne potrącenie pieszego na pasach w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana! 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 4 listopada, około godziny 17, na alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe oraz patrol policji. Droga w kierunku Zacisza jest zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda Octavia nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu na przejściu dla pieszych w wyniku czego doszło do potrącenia. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Na miejscu pracuje patrol policji. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności wypadku. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.