Sulechów: Pożar poddasza sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej. W akcji 3 zastępy straży pożarnej

06 listopad 2019
(3 głosów)
Sulechów: Pożar poddasza sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej. W akcji 3 zastępy straży pożarnej Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Podczas prac remontowych na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej numer 3 w Sulechowie doszło do pożaru. Na miejsce błyskawicznie zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej. Sytuacja jest już opanowana.

W środę, 6 listopada, około godziny 12:30 do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru dachu w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej numer 3 w Sulechowie. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej. Po wstępny rozpoznaniu stwierdzono lekkie zadymienie w remontowanym obiekcie. Nie było konieczności ewakuacji uczniów oraz personelu z uwagi na to, że w remontowanym budynku nikt nie przebywał.

Nadpalony został fragment dachu sali gimnastycznej, strażacy prowadzą obecnie niezbędne prace rozbiórkowe. Sytuacja jest już opanowana, lekcje w szkole odbywają się bez żadnych problemów. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.