Makabryczne odkrycie w Gorzowie. Z Warty wyłowiono ciało mężczyzny (ZDJĘCIA)

06 listopad 2019
(3 głosów)
Autor: 
Z Warty wyłowiono ciało mężczyzny Fot. Radosław Wojtczak

Ciało starszego mężczyzny wyłowiono w środowe popołudnie na brzegu Warty w Gorzowie Wielkopolskim. Zwłoki zaczepione o zarośla zauważyła kobieta spacerująca przy rzece. Śledczy będą teraz ustalać tożsamość mężczyzny.

Zgłoszenie o znalezieniu ciała w Warcie wpłynęło do gorzowskich strażaków w środę, 6 listopada, po godzinie 14:00. Strażacy zostali poproszeni przez policjantów o pomoc w wyłowieniu zwłok z rzeki. Informację przekazała kobieta, która zauważyła ciało w zaroślach.

W pobliżu ul. Fabrycznej zjawiły się dwa zastępy straży pożarnej z łódką oraz patrole policji. Strażacy sprawnie zwodowali łódź i wyciągnęli z rzeki zwłoki starszego mężczyzny. Śledczy podkreślają, że na pewno nie jest to ciało mężczyzny, którego w sobotę, 19 października, służby poszukiwały w Warcie.

- Na miejscu pracuje prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Będziemy teraz ustalać tożsamość mężczyzny. Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, która pozwoli ustalić przyczyny śmierci - mówi sierż. szt. Mateusz Sławek z zespołu prasowego Lubuskiej Policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.