Nocny pożar kurnika w Przytocznej. Straty są ogromne (ZDJĘCIA)

07 listopad 2019
(1 głos)
Autor: 
Nocny pożar kurnika w Przytocznej. Straty są ogromne Fot. OSP Skwierzyna, OSP Przytoczna

Ogromny pożar strawił cały kurnik w miejscowości Przytoczna koło Międzyrzecza. Strażacy pracowali na miejscu do samego rana. Straty są ogromne.

Pożar wybuchł w czwartek, 7 października, przed godziną 3:00. Ogień pojawił się wewnątrz kurnika wypełnionego kurczakami i szybko rozprzestrzenił po całym obiekcie. Do akcji zadysponowano zastępy strażaków z Międzyrzecza, Przytocznej oraz Skwierzyny.

Sytuacja była bardzo trudna do opanowania. W płonącym budynku znajdowało się wiele przedmiotów, które cały czas podsycały ogień. - Gdy dojechaliśmy na miejsce, kurnik już się zawalił - relacjonują ochotnicy ze Skwierzyny.

Kiedy dach całkowicie zawalił się do środka, strażakom pozostało już tylko dokładnie dogasić pogorzelisko. Działania trwały do samego rana.

Obecnie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Policjanci wraz z biegłymi z zakresu pożarnictwa będą prowadzić dochodzenie w tej sprawie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.