Kolizja w centrum Zielonej Góry. Osobówka czołowo uderzyła w latarnię (ZDJĘCIA)

07 listopad 2019
(2 głosów)
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Osobówka uderzyła w latarnię Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się w centrum Zielonej Góry. Jeden pojazd czołowo uderzył w latarnię.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 7 listopada, tuż przed godziną 23:00. Na ulicy Długiej w Zielonej Górze na pasie ruchu w kierunku al. Konstytucji 3 Maja zderzyły się dwa pojazdy - Ford oraz Toyota. Zderzenie było na tyle silne, że kierująca Toyotą nie opanowała pojazdu i zjechała z drogi wprost na latarnię.

Na miejsce wysłano podstawowy zespół pogotowia, policję oraz zastępy straży pożarnej. Kobieta kierująca Toyotą została zabrana do karetki pogotowia, gdzie przechodzi badania. Jej obrażenia nie powinny być jednak na tyle poważne, aby musiała być transportowana do szpitala.

Ulica Długa w stronę galerii Focus Mall jest zablokowana. Policjanci z zielonogórskiej drogówki ustalają wszystkie szczegóły stłuczki. Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a winna będzie kobieta z Toyoty.

 • Wszystkich Świętych na drogach - Zmiany organizacji ruchu!

  Wszystkich Świętych na drogach - Zmiany organizacji ruchu!

  Przy cmentarzach na terenie województwa lubuskiego doszło do wielu istotnych zmian w organizacji ruchu drogowego. Pewne rozwiązania są inne niż te w latach poprzednich, dlatego policjanci nie polecają jazdy „na pamięć”. Przy cmentarzach kierowcom będą pomagać funkcjonariusze ruchu drogowego. 

 • Zielona Góra: Zmiana organizacji ruchu w rejonach nekropolii

  Zielona Góra: Zmiana organizacji ruchu w rejonach nekropolii

  Pamiętajmy, że w okresie Wszystkich Świętych w okolicy cmentarzy może zmienić się oznakowanie, a ruchem kierować będą policjanci i w pierwszej kolejności należy stosować się do ich poleceń! Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących i osób odwiedzających groby najbliższych. Szczególnie prosimy o zwrócenie uwagi na zmiany na ul. Wrocławskiej!

 • Wypadek koło Sulechowa. Osobówka uderzyła w drzewo

  Wypadek koło Sulechowa. Osobówka uderzyła w drzewo

  Wypadek w Krężołach koło Sulechowa. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.