Kolizja w centrum Zielonej Góry. Osobówka czołowo uderzyła w latarnię (ZDJĘCIA)

07 listopad 2019
(2 głosów)
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Osobówka uderzyła w latarnię Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się w centrum Zielonej Góry. Jeden pojazd czołowo uderzył w latarnię.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 7 listopada, tuż przed godziną 23:00. Na ulicy Długiej w Zielonej Górze na pasie ruchu w kierunku al. Konstytucji 3 Maja zderzyły się dwa pojazdy - Ford oraz Toyota. Zderzenie było na tyle silne, że kierująca Toyotą nie opanowała pojazdu i zjechała z drogi wprost na latarnię.

Na miejsce wysłano podstawowy zespół pogotowia, policję oraz zastępy straży pożarnej. Kobieta kierująca Toyotą została zabrana do karetki pogotowia, gdzie przechodzi badania. Jej obrażenia nie powinny być jednak na tyle poważne, aby musiała być transportowana do szpitala.

Ulica Długa w stronę galerii Focus Mall jest zablokowana. Policjanci z zielonogórskiej drogówki ustalają wszystkie szczegóły stłuczki. Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a winna będzie kobieta z Toyoty.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.