Pożar stogów siana pod zielonogórską Zawadą. W akcji 4 zastępy straży pożarnej

07 listopad 2019
(2 głosów)
Pożar stogów siana pod zielonogórską Zawadą. W akcji 4 zastępy straży pożarnej

Pod zielonogórską Zawadą płoną stogi siania, na miejscu pracują łącznie cztery zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

W czwartek, 7 listopada, około godziny 22:30 zielonogórscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru stogu siana w pobliżu Zawady. Na miejsce zadysponowane zostały łącznie 4 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z pobliskiej jednostki. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że ogniem objęte są dwa stogi siana w dwóch różnych miejscach. Działania strażaków polegają na dozorowaniu pożaru.

Na miejsce wezwany został również patrol policji. Przyczyną pożaru było z pewnością podpalenie.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.