Bus zderzył się z ciężarówką na S3 koło Nowej Soli. Ładunek zablokował jezdnię

08 listopad 2019
(2 głosów)
Autor: 
Stłuczka na trasie S3 koło Nowej Soli. Ładunek zablokował jezdnię Redakcja/archiwum

Na trasie S3 na wysokości Nowej Soli ciężarówka zderzyła się z busem. - Wysypał się ładunek, trwa jego usuwanie - informuje GDDKiA. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

Wszystko wydarzyło się około godziny 23:30. Pomiędzy węzłem Nowa Sól Południe a Nowa Sól Zachód doszło do kolizji dwóch pojazdów - busa oraz samochodu ciężarowego. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Szybko okazało się, że w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Na jezdnię wysypał się jednak ładunek przewożony w naczepie samochodu ciężarowego. Towar całkowicie zablokował ruch w kierunku Zielonej Góry.

Służby starają się, aby jak najszybciej usunąć ładunek i odblokować chociaż jeden pas ruchu. Drogowcy informują, że działania powinny potrwać maksymalnie do godziny 3:30. Kierowcy mogą objechać miejsce zdarzenia, jadąc przez Nową Sól.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.