Poranna stłuczka na krajowej "27" w Świdnicy. Zderzyły się dwie osobówki (ZDJĘCIA)

09 listopad 2019
(2 głosów)
Autor: 
Poranna stłuczka na krajowej "27" w Świdnicy Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 27 w Świdnicy pod Zieloną Górą. Na szczęście żaden z kierowców nie odniósł poważniejszych obrażeń. Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu w sobotę, 9 listopada, tuż po godzinie 9:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Subaru jechał w kierunku Zielonej Góry. W pobliżu stacji paliw w Świdnicy uderzył on w Forda, który wyjechał z jednej z przyległych ulic. Zderzenie było na tyle silne, że osobówka wpadła do rowu.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz miejscowych strażaków z OSP Świdnica. Przybył również patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. W każdym z pojazdów jechali tylko kierowcy. Na szczęście nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń. Obaj byli trzeźwi.

Służby zablokowały pas ruchu drogi krajowej nr 27 w kierunku Nowogrodu Bobrzańskiego. Ruch odbywa się wahadłowo.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.