Zderzenie aż 7 samochodów na wiadukcie w Zielonej Górze!

09 listopad 2019
(3 głosów)
Zderzenie aż 7 samochodów na wiadukcie w Zielonej Górze! Redakcja

Aż 7 samochodów osobowych zderzyło się na wiadukcie, na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Wystarczyło, że spadł deszcz. 

W sobotę, 9 listopada, kilkanaście minut przed godziną 13 doszło do kolizji siedmiu samochodów osobowych. Na miejscu pracują już dwa patrole policji. Zablokowany jest prawy pas ruchu w kierunku elektrociepłowni. W zdarzeniu brały udział pojazdy marki kolejno: Jeep, Toyota, Opel, Renault, Citroen, Audi oraz Citroen. Doszło do klasycznego najechania na tył pojazdów, czyli efektu tzw. Domina.

Na ulicy Zjednoczenia występują ogromne utrudnienia w ruchu. Zalecamy skorzystanie z tras alternatywnych. 

Godzina 14:30 - Rozbite zostały już uprzątnięte a ruchu wrócił do normy. Zalecamy o zachowanie szczególnej ostrożności na trasie!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.