Nocny pożar w pustostanie w Zielonej Górze. W akcji 3 zastępy straży pożarnej

10 listopad 2019
(4 głosów)
Nocny pożar pustostanu w Zielonej Górze. W akcji 3 zastępy straży pożarnej Redakcja

Kolejny pożar w pustostanie przy ulicy Dworcowej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują trzy zastępy straż pożarnej. 

W niedzielę, 10 listopada, kilkanaście minut przed godziną 22 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru pustostanu przy ulicy Dworcowej. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straż pożarnej. Z okna budynku wydobywa się czarny dym, w środku pracują strażacy w aparatach powietrznych. W obiekcie doszło najprawdopodobniej do pożaru nagromadzonych tam śmieci. 

Pożar mogły wywołać osoby bezdomne, które chciały przenocować w opuszczonym obiekcie. Sytuacja została w porę opanowana przez strażaków, ogień nie zdążył się rozprzestrzenić.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.